O mnie

                                   
Jestem certyfikowaną psychoterapeutką oraz interwentką kryzysową. Pracuję z osobami dorosłymi, jak również młodzieżą od 16 roku życia.

Psychoterapią zajmuję się od 2007 roku. W czerwcu 2011 roku ukończyłam czteroletnie szkolenie w Instytucie Terapii Gestalt (ITG), w czerwcu 2014 roku uzyskałam Certyfikat nr 267 nadany mi przez Komisję Certyfikacyjną Instytutu.

W międzyczasie odbyłam: staż na oddziale dziennym ośrodka terapii uzależnień, staż w Poliklinice Wojskowej na oddziale psychiatrycznym. Ukończyłam studia podyplomowe dotyczące Interwencji Kryzysowej i Psychologii Kryzysu na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie kształcę się w metodzie Somatic Experiencing ukierunkowanej na pracę z osobami po traumach.

Poza Pracownią Psychoterapii Gestalt prowadzę bezpłatną terapię indywidualną dla mieszkańców gminy Wieliczka w Centrum Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Wieliczce.

Realizując działalność psychoterapeutyczną kieruję się myślą Ludwiga Wittgensteina, która brzmi: nie można pewnych rzeczy spostrzec, ponieważ wciąż ma się je przed oczami. Jestem głęboko przekonana, że bycie terapeutką opiera się na pomaganiu w spostrzeganiu tych pewnych rzeczy, a jest to możliwe ze względu na inność spojrzenia, perspektywy i doświadczeń.

Pracuję w nurcie Gestalt wzbogaconym o elementy analizy transakcyjnej, pracy z ciałem oraz terapii egzystencjalnej, jak również metody pracy z traumą (Somatic Experiencing).

W pracy stosuję się do zasad Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt. Jestem terapeutką rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Humanistyczno-Egzystencjalnej.

Zapraszam na spotkanie po wcześniejszej rozmowie telefonicznej.

Jeżeli nie odbieram telefonu – prawdopodobnie pracuję.
Copyright ©2016 Pracownia psychoterapii Spotkanie, All Rights Reserved.